no-img
دانلود قالب وردپرس رایگان ❶⓿❶ سایت فروشگاهی و شرکتی

آموزش سئو قالب وردپرس - آموزش سئو در وردپرس - سئو سازی وردپرس - yoast seo premium - دانلود قالب وردپرس رایگان ❶⓿❶ سایت فروشگاهی و شرکتی


دانلود قالب وردپرس رایگان ❶⓿❶ سایت فروشگاهی و شرکتی
قالب سایت, خرید قالب سایت, قالب سایت فروشگاهی, قالب سایت وردپرس رایگان, قالب سایت فروشگاهی رایگان, قالب سایت خبری, خرید قالب سایت وردپرس, دانلود قالب آماده سایت, قالب سایت فروشگاه اینترنتی, قالب وردپرس برای سایت آموزشی, خرید قالب مذهبی وردپرس, قالب وب سایت فروشگاهی, قالب سایت فروشگاهی وردپرس, خرید قالب سایت فروشگاهی, قالب فروشگاهی ووکامرس رایگان, قالب فروشگاهی فارسی, دانلود قالب سایت فروشگاهی, قالب خبری وردپرس رایگان, دانلود قالب خبری برای وردپرس, قالب خبری وردپرس فارسی, خرید قالب خبری وردپرس, قالب فارسی خبری, قالب رایگان وردپرس فروشگاهی, قالب رایگان وردپرس شرکتی, قالب خبری رایگان وردپرس, قالب وردپرس حرفه ای, قالب وردپرس آموزشی, قالب وردپرس شرکتی, قالب شخصی وردپرس, قالب مارکت وردپرس, قالب خبری وردپرس
فروش قالب های وردپرس اورجینال ☃️ ویژه تا پایان وقت امروز ☃️

دانلود فیلم و سریالباغ ویلا شهریار

ادامه مطلب

ZIP
آموزش سئو قالب وردپرس – آموزش سئو در وردپرس – سئو سازی وردپرس – yoast seo premium
zip
آبان ۱۵, ۱۳۹۶

آموزش سئو قالب وردپرس – آموزش سئو در وردپرس – سئو سازی وردپرس – yoast seo premium


فیلم آموزش سئو وردپرس

بهترین افزونه های وردپرس yoast seo premium – آموزش Seo

هدف از طراحی و ایجاد یک سایت برای سود دهی بیشتر کسب و کارمان در اینترنت می باشد و در این زمینه بهینه کردن سایت در نتایج جستجو گوگل و جستجو رتبه ی بهتر با افزونه قدرتمند Yoast SEO امکان پذیر است. این آموزش جهت بهینه‌سازی موتور جستجو ‎Search engine optimization که در فارسی سئو گفته می شود عملیاتی ست برای بهبود یک سایت در نتایج موتورهای جستجو و افزونه yoast seo premium که خودم در سایت ها استفاده کردم بارها تاثیرات آن را در سئوی سایت ها مشاهده کرده ام.
۸۰% مشتریان شما از طرق موتورهای جستجو با سایت آشنا می شوند و شما نیز باید سایت خودتان را برای این موتورهای جستجو بهینه کنید تا در نتایج بالا قرار گیرید و مشتریان خودتان را کسب کنید.
سئوی وردپرس با افزونه Yoast SEO به شما این امکان را می دهد که محتوای سایت خودتان را برای موتورهای جستجو بهینه کنید تا بتوانید به نتایج خوبی برسید.

سئوی وردپرس

کار کردن با افزونه Yoast SEO بسیار ساده می باشد و شما می توانید به راحتی مطلب خودتان را نوشته و شروع به بهینه سازی وردپرس توسط این افزونه کنید، اما باید در ابتدا تنظیماتی را برای سئوی وردپرس متقبل شوید تا بتوانید نتیجه و خروجی خوبی را داشته باشید.

مزیت های افزونه Yoast SEO

  • رایگان است.
  • امکان کنترل نقشه ی سایت را دارد.
  • مطابق با آخرین الگوریتم های گوگل تغییر یافته است.
  • تیم پشتیبانی بسیار قوی دارد.
  • بروز رسانی منظم دارد.

افزونه Yoast SEO

yoast seo -سئوی وردپرس

در رابطه با محبوبیت این افزونه می توانید خودتان در صفحه ی این افزونه در مخزن وردپرس اطلاعات کافی را مشاهده کنید! اما تعداد +۵ میلیون نصب این افزونه خود می تواند محبوبیت آن را ثابت کند.
اگر قبلا از این افزونه استفاده کرده اید، فقط کافیست آن را بروز رسانی نمایید و اگر تا امروز آن را نصب نکرده اید، می توانید افزونه را از همین پست دانلود کرده و نصب نمایید.

شروع کار

پس از نصب افزونه و فعال سازی آن گزینه ی جدیدی به بخش پیشخوان سایت وردپرسی شما اضافه می شود به نام “سئو” که روی آن کلیک کنید تا صفحه ی تنظیمات این افزونه را مشاهده کنید.

seo-سئوی وردپرس

توجه: حتما تعجب کرده اید که چرا گزینه های افزونه بصورت کامل برای شما قابل مشاهده نیست، پس در ابتدا با هم گزینه های مختلف را فعال میکنیم و بعد به آموزش افزونه می پردازیم.

قابلیت ها

در تنظیمات افزونه به تب قابلیت ها بروید و گزینه ی تنظیمات پیشرفته برگه را برای سئوی وردپرس فعال کنید.

قابلیت ها-سئوی وردپرس

حال مجددا به گزینه های افزونه دقت کنید.

منوی افزونه -سئوی وردپرس

نکته: در تنظیمات افزونه سئوی وردپرس با Yoast SEO بخش های تکراری زیادی با عملکرد مشابه وجود دارد که ما با توضیح یک بخش به توضیح بخش های مشابه آن نمی پردازیم.

حال به توضیح کامل هر بخش می پردازیم.

پیشخوان

پیشخوان-سئوی وردپرس

در قسمت پیشخوان می توانید تنظیمات کلی را برای سئوی وردپرس صفحات سایتتان انجام دهید که مهم ترین تب های آن را به شما معرفی می کنیم.

اطلاعات شما

اطلاعات شما- سئوی وردپرس

در ابتدا می توانید نام وبسایت خودتان را بنویسید و در قسمت بعدی می توانید شخصی یا شرکتی بودن کسب و کارتان را مشخص کنید که اگر شرکت باشد می توانید نام شرکت و نماد یا لوگو خودتان را قرار دهید که بهتر هست این قسمت را مشابه تصویر انجام دهید.

ابزارهای وب مستر

ابزارهای وبمستر-سئوی وردپرس

در این قسمت می توانید شناسه هایی که مربوط به الکسا، بینگ و… می شوند را وارد نمایید.(اگر در این سایت ها عضو هستید حتما شناسه ای دارید که متعلق به شماست و می توانید آن را در این بخش وارد کنید.)

عنوان ها و متاها

عنوان ها-سئوی وردپرس

این قسمت تقریبا می توان گفت یکی از مهم ترین بخش های این افزونه “Yoast SEO” است که بررسی هر بخش آن می پردازیم.

البته در قسمت عمومی (تب اول) می توانید “جدا کننده” عبارات را مشخص کنید که به طور پیش فرض و معمول گزینه ” – ” مناسب می باشد.

خانه

خانه-سئوی وردپرس

در این تب می توانید عنوان قالب خود را مشخص کنید که به چه صورت قابل مشاهده باشد.
اجازه دهید توضیحات کاملی را در این بخش از افزونه سئوی وردپرس داشته باشیم، ابتدا باید با مفاهیم زیر آشنا شوید:

  • نام سایت: %%sitename%%
  • نام برگه: %%page%%
  • جدا کننده: %%sep%%
  • توضیحات سایت: %%sitedesc%%

به سادگی می توانید با متن هر بخش عنوان قالب خودتان را تکمیل کنید.

برای مثال: %%sitename%% %%sep%% %%sitedesc%% برابر است با: جنگل وردپرس یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

حال به سادگی با دانستن این نکات می توانید تب های دیگر این بخش را بصورت دلخواه کامل کنید.

اجتماعی

اجتماعی-سئوی وردپرس

در این بخش هم می توانید نشانی شبکه های اجتماعی خودتان را وارد کنید.

نقشه های XML سایت

XML Map-سئوی وردپرس

اگر هم تنظیماتی برای نقشه های سایت خود دارید می توانید از این بخش تنظیمات دلخواه خودتان را اعمال کنید.

پیشرفته و ابزارها

در بخش پیشرفته می توانید تنظیمات خاصی را داشته باشید که در اکثر موارد نیاز نمی شود اما با پیشرفت سایت وردپرسی، ممکن است به تغییر تنظیمات این بخش ها نیاز پیدا کنید، اما در حالت کلی پیشنهاد می شود که تغیرات خاصی را اعمال نکنید.

در بخش ابزارها هم می توانید خودتان مشاهده کنید که ممکن است به آن ها نیاز پیدا کنید مثلا ایمپورت گرفتن و اکپسپورت کردن تنظیمات و…

میزفرمان جستجو

میز فرمان جستجو-سئوی وردپرس

در این بخش هم که اصلی ترین بخش می باشد باید کد تعیین هویت گوگل را وارد کنید که خیلی ساده می توانید با کلیک بر روی دکمه ی مشخص شده در تصویر آن را کپی و در فیلد تصویر بالا قرار دهید و تعیین هویت را که جزئی از سئوی وردپرس است، انجام دهید.

در واقع با اینکار به گوگل می فهمانیم که صاحب سایت چه کسی است و اهمیت آن از سمت گوگل تایید خواهد شد.

تایید هویت -سئوی وردپرس

همان طور که مشاهده می کنید وقتی روی دکمه کلیک کنید و وارد حساب جیمیل خود می شوید این کد به شما نمایش داده می شود که باید در فیلد مشخص شده در افزونه قرار دهید.

تنظیمات بخش نوشته ی جدید

بعد از این که نوشته ی مورد نظر خودتان را نوشتید به پایین صفحه بیاید تا تنظیمات افزونه سئوی وردپرس را مشاهده کنید و نوشته ی خودتان را برای موتورهای جستجو بهینه کنید.

نوشته ها-سئوی وردپرس

در ابتدا مشابه تصویر بالا، کلیدواژه یا کلمه ی کلیدی نوشته خودتان را مشخص کنید و در فیلد مربلوطه بنویسید.

کلمه کلیدی-سئوی وردپرس

حال در این بخش که مهم ترین بخش است (زیرا تماما در نتایج جستجو قابل مشاهده می باشد و شما باید خلاقیت خود را در نوشتن بهترین متن به کار ببرید) باید عنوان، نامک و توضیحات نوشته ی خودتان را بنویسید.

تحلیل و بررسی-سئوی وردپرس

در این قسمت هم باید خطاهای موجود را بر طرف کنید تا نوشته ی شما بهینه شود.
سعی داشته باشید که چراغ های قرمز را سبز کنید.

red -سئوی وردپرس

در قسمت خوانایی هم باید چک کنید که متن شما از نظر خوانایی مناسب است یا خیر که اگر چراغ های این قسمت سبز باشند خوانایی نوشته ی شما مناسب می باشد.

اگر قرمز بود با کلیک کرد روی آیکون چشم در سمت چپ گزینه ی مورد نظر می توانید مشاهده کنید که در کدام قسمت از نوشته ی شما مشکل خوانایی وجود دارد و به تصحیح آن بپردازید.

خوانایی-سئوی وردپرس

در قسمت شبکه های اجتماعی هم می توانید تنظیمات دلخواه خودتان را برای سئوی وردپرس اعمال کنید.

مثلا می توانید تعیین کنید عنوان نمایش یا تصویر و … از نوشته شما در شبکه های اجتماعی فیسبوک و توییتر به شکل دیگر باشد.

پیشرفته

پیشرفته-سئوی وردپرس

در این قسمت هم می توانید تنظیمات متاهای نوشته ی خودتان را تغییر دهید. مثلا می توانید تعیین کنید که موتورهای جستجو این نوشته از سایت شما را دنبال نکنند و… .

سئو-سئوی وردپرس

در نهایت می توانید در قسمت انتشار هر نوشته ی جدید در سایت وردپرسی خودتان توضیحی کوچک را از بهینه بودن آن نوشته، مشاهده کنید.

اطلاعات سئو-سئوی وردپرس

همچنین مطابق تصویر بالا می توانید برای هر نوشته ی خود در قسمت همه ی نوشته ها دو آیکون سئو آن مطلب و همچنین خوانایی آن را مشاهده کنید.

جمع بندی

در بین افزونه های سئوی وردپرس، افزونه Yoast SEO بسیار محبوب می باشد که می توانیم بعد از نصب آن، تنظیمات اولیه را در بخش تنظیمات این افزونه اعمال کنیم (همانند کد تعیین هویت گوگل که بسیار مهم می باشد!) و بعد از آن در قسمت نوشته ی جدید محتواهایمان را بهینه سازی کنیم.برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
محل تبلیغ شما

دیدگاه ها


یک پاسخ به “آموزش سئو قالب وردپرس – آموزش سئو در وردپرس – سئو سازی وردپرس – yoast seo premium”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *