no-img
دانلود قالب وردپرس رایگان ❶⓿❶ سایت فروشگاهی و شرکتی

دانلود قالب وردپرس اشتراک گذاری ویدئو آپارات - اشتراک گذاری فیلم وردپرس - دانلود قالب وردپرس رایگان ❶⓿❶ سایت فروشگاهی و شرکتی


دانلود قالب وردپرس رایگان ❶⓿❶ سایت فروشگاهی و شرکتی
قالب سایت, خرید قالب سایت, قالب سایت فروشگاهی, قالب سایت وردپرس رایگان, قالب سایت فروشگاهی رایگان, قالب سایت خبری, خرید قالب سایت وردپرس, دانلود قالب آماده سایت, قالب سایت فروشگاه اینترنتی, قالب وردپرس برای سایت آموزشی, خرید قالب مذهبی وردپرس, قالب وب سایت فروشگاهی, قالب سایت فروشگاهی وردپرس, خرید قالب سایت فروشگاهی, قالب فروشگاهی ووکامرس رایگان, قالب فروشگاهی فارسی, دانلود قالب سایت فروشگاهی, قالب خبری وردپرس رایگان, دانلود قالب خبری برای وردپرس, قالب خبری وردپرس فارسی, خرید قالب خبری وردپرس, قالب فارسی خبری, قالب رایگان وردپرس فروشگاهی, قالب رایگان وردپرس شرکتی, قالب خبری رایگان وردپرس, قالب وردپرس حرفه ای, قالب وردپرس آموزشی, قالب وردپرس شرکتی, قالب شخصی وردپرس, قالب مارکت وردپرس, قالب خبری وردپرس
فروش قالب های وردپرس اورجینال ☃️ ویژه تا پایان وقت امروز ☃️

دانلود فیلم و سریالباغ ویلا شهریار

ادامه مطلب

ZIP
دانلود قالب وردپرس اشتراک گذاری ویدئو آپارات – اشتراک گذاری فیلم وردپرس
zip
دی ۷, ۱۳۹۶
83 مگابایت
200,000 ریال
بروزرسانی: آذر 1396
200,000 ریال – خرید

دانلود قالب وردپرس اشتراک گذاری ویدئو آپارات – اشتراک گذاری فیلم وردپرس


افزونه اشتراک گذاری فیلم وردپرس ویدیو پرو ➽

قالب اشتراک گذاری ویدئو وردپرس قالب سایت اشتراک گذاری ویدیو

قالب سایت اشتراک گذاری ویدیو videopro قالب سایت آپارات وردپرس می باشد که میتوانید سرویس رایگان اشتراک ویدیو رو راه اندازی نمایید. قالب یوتیوب وردپرس ویدیو پرو را از  ۱۰۱ سایت قالب وردپرس به صورت اورجینال تهیه نمایید. با این قالب به راحتی می توان سایت هایی حرفه ای در سطح و زمینه سایت های یوتیوب، Vimeo، آپارات و… راه اندازی نمایید. دانلود قالب ویدیو وردپرس videopro یکی از حرفه ای ترین قالب های وردپرس اشتراک فیلم می باشد. پوسته VideoPro حرفه ای ترین قالب با موضوع ویدئو در بازار، دارای ویژگی های منحصر به فرد در زمینه اشتراک گذاری ویدئو می باشد.

قالب VideoPro بدلیل طراحی بسیار زیبا و امکانات بسیار زیادی که برای شما بخاطر افزودن ویدئو و پخش ویدئو در سایت میدهد‌، به شما قدرت راه اندازی یک سایت پخش ویدئو همانند آپارات را میدهد و بعد از خرید قالب وردپرس VideoPro شما یک سایت با طراحی واکنشگرا و پشتیبانی از پخش فیلم در سایت با استایل و طرح های مختلف و امکان ارسال ویدئو در سایت توسط کاربران ،‌امکان ساختن کانال های ویدئو با امکان پخش ویدئو زنده در سایت با امکان پخش ویدئو شناور و ابزارک های متنوع محدودیتی در راه اندازی سایت با قالب VideoPro نخواهید داشت.

قالب وردپرس ویدیو videopro فراتر از آپارات - حرفه ای

 

قالب وردپرس ویدئو پرو | Video pro wordpress theme | پوسته ویدئو پرو فارسی | قالب وردپرس مشابه آپارات

 

قالب VideoPro ویدئوپرو وردپرس پرفروش ترین قالب وردپرس برای سایت های پخش آنلاین ویدئو میباشد از این قالب برای سایت های مجله خبری، سایت های فعال در حوزه فناوری و زیبایی و طبیعت ، سایت های بازی ، فیلم ، اخبار ، علمی و… استفاده بکنید. قالب VideoPro ویدئوپرو بدلیل امکانات بسیار زیادی که دارد قدرت راه اندازی هر نوع سایتی و یا اضافه کردن هر نوع قابلیتی را سایت را به شما میدهد و شما برای اضافه کردن قابلیت های جدید به سایت نیازی به نصب کردن افزونه های جدید نخواهید داشت چون قالب همه این موارد را دارا میباشد.

ویژگی های پنل کاربران در قالب VideoPro ویدئوپرو وردپرس

قالب VideoPro ویدئوپرو وردپرس ویژگی بسیار خوبی که دارد ناحیه کاربری یا پنل کاربران میباشد که در هیچ قالب وردپرس دیگری این قابلیت ها وجود ندارد امکان کسب درآمد با قالب VideoPro میباشد. کاربران سایت شما میتوانند بعد از ورود به پنل کاربری که به آن ها تعلق میگیرد شروع به آپلود و بارگزاری فیلم های پریمیوم و تجاری بکنند و فیلم های آموزشی خود را به فروش برسانند و از طریق وبسایت شما کسب درآمد بکنند.

ارائه قالب VideoPro ویدئوپرو  همراه با فیلم آموزش فارسی و بسته نصب سریع و نصب رایگان قالب

برای مشتریان قالب VideoPro ویدئوپرو بعد از خرید فیلم آموزش ۰ تا ۱۰۰ کار با قالب که در آن همه قسمت ها و بخش های قالب به زبان فارسی آموزش داده شده است ارائه میشود و پس از مشاهده فیلم آموزشی شما به همه بخش ها وقسمت های قالب VideoPro ویدئوپرو تسلط خواهید داشت و میتوانید براحتی تغییرات خودتان را هم براحتی در قالب اعمال بکنید. همچنین قالب VideoPro ویدئوپرو همراه با بسته نصب سریع ارائه میشود که شما میتوانید با استفاده از بتسه نصب سریع در کمتر از ۵ دقیقه فقط با چند کلیک سایت خودتان را کاملا همانند پیش نمایش فارسی که در سایت ما مشاهده میکنید پیاده سازی بکنید برای راحتی راه اندازی نصب کردن این پکیج برای شما فیلم فارسی آموزش نحوه راه اندازی و پیاده سازی بسته نصب سریع نیز ارائه میشود + بعد از خرید قالب وردپرس ویدیو پرو پشتییبانی ۲۴ ساعته ۱۰۱ سایت قالب وردپرس نیز شامل شما خواهید شد و در صورتی که تمایل داشته باشید نصب رایگان قالب برای شما انجام میشود و سایت شما کاملا همانند پیش نمایش فارسی که در سایت ما مشاهده میکنید به شما تحویل داده میشود.

 

Image result for ‫قالب VideoPro‬‎

 

امکان ارسال ویدئو به عنوان مهمان در قالب VideoPro ویدئوپرو

بازدیدکنندگان سایت شما میتوانند بدون اینکه به عنوان نویسنده یا مدیر در پیشخوان وردپرس تعریف شده باشند در سایت با نقش مهمان و با استفاده از حساب کاربری که دارند ویدئو های خود را برای مدیریت سایت ارسال بکنند و مدیریت سایت نیز بعد از بررسی کردن و تائید کردن این ویدئو ها آن ها را برای نمایش در سایت فعال میکند، این ویژگی باعث میشود تا کاربران برای انتشار ویدئو های خود در سایت شما ترغیب شوند

با قالب VideoPro ویدئوپرو کانال بسازید، و ویدئو های آپلود شده در یوتیوب را با چند کلیک به سایت خودتان انتقال دهید

قالب VideoPro ویدئوپرو همراه با قابلیت جالب کانال ارائه میشود که از سایت های مشابه که کانال ها رو دارند میتوان به یوتیوب اشاره کرد . در کانال هر کاربر برای خودش میتواند ویدئو هایی که تا کنون منشتر کرده است را برای بازدیدکنندگان برای نمایش قرار دهد. همچنین شما میتوانید براحتی بدون اینکه نیازی به دانلود کردن ویدئو ها از یوتیوب و آپلود آن در سایت را داشته باشید.

قالب وردپرس ویدیو videopro

قالب وردپرس ویدیو videopro

قالب VideoPro با طرح و استایل های مختلف

قالب VideoPro همراه با طرح و استایل ها و پیش نمایش های متنوع به شما تحویل داده میشود وشما میتوانید با سلیقه خودتان هر کدام از قسمت های این قالب را با سلیقه خودتان سفارشی سازی بکنید و یا فقط با چند کلیک،‌طرح سفارشی مورد نیاز خودتان را در قالب اعمال بکنید، همراه با قالب VideoPro ۲ متفاوت که برای هدر سایت هستند به شما تعلق میگیرید و به دلخواه خودتان میتوانید طرح مورد پسند هدر خود را انتخاب بکنید

با افزونه Visual Composer و قالب VideoPro خودتان طراحی وب سایت خودتان را انجام دهید

با قالب VideoPro  شما میتوانید بدون اینکه دانش کدنویسی و برنامه نویسی داشته باشید خودتان با سلیقه خودتان شروع به طراحی وب سایت با سلیقه خودتان بکنید، میتوانید براحتی بدون اینکه وارد کدنویسی قالب شوید، براحتی در سایتتون سطر هایی مختلف تعریف بکنید و این سطر ها را به چندین ستون تعریف بکنید سپس در هر کدام از ستون ها محتوای مورد نظر خود را اضافه بکنید. شما میتوانید براحتی در این ستون ها، فیلم ، عکس ، گالری تصاویر ، پخش زده ویدئو ها ، هدینگ و اسلایدر و… اضافه بکنید

 

طراحی شده بر اساس تکنولوژی هوشنمند  AMP

قالب زیبای ویدئو پرو بر اساس تکنولوژی AMP طراحی شده است. این تکنولوژی جایگزینی برای ریسپانسیو بودن قالب است که بهتر از آن طراحی شده است. این تکنولوژی باعث می شود قوی تر روی نسخه های موبایل و دیگر دستگاه ها کار کنید و از این طریق هم برای کاربرانتان جذاب تر باشید و هم سئو وبسایت شما بهتر خواهد بود.

قالب وردپرس ویدئو پرو | Video pro wordpress theme | پوسته ویدئو پرو فارسی | قالب وردپرس مشابه آپارات

قابلیت ایجاد لیست پخش برای ویدئو ها ( ایجاد Playlist )

قالب وردپرس ویدئو پرو این ویژگی را دارد که بتوانید در آن لیست پخش ایجاد کنید و ویدئو های خود را در آن قرار دهید. درست مثل کانال آپارات ۱۰۱ سایت که در لیست پخش آموزش طراحی سایت ویدئو های آموزشی خود را منتشر کرده است. قالب videopro واقعا به طور مناسبی توسعه داده شده است و همه چیز برای یک وبسایت قدرتمند آماده است.

 

قالب وردپرس ویدئو پرو | Video pro wordpress theme | پوسته ویدئو پرو فارسی | قالب وردپرس مشابه آپارات

امکان ارسال ویدئو توسط کاربران به همراه ویرایش فرم در قالب وردپرس ویدئو پرو

یکی از ویژگی های فوق العاده قالب وردپرس ویدئو پرو این است که کاربران یا بازدید کنندگان وبسایت شما می توانند از طریق وبسایت شما ویدئو ارسال نمایند. این فرم که تصویر آن را در بخش زیر مشاهده می فرمایید به پست های شما متصل است و پس از ارسال یک پست در سایت شما ایجاد می شود که می توانید آن را منتشر کنید !

 

قالب وردپرس ویدئو پرو | Video pro wordpress theme | پوسته ویدئو پرو فارسی | قالب وردپرس مشابه آپارات

قابلیت ایجاد کانال برای اشخاص مانند وبسایت یوتیوب

در قالب وردپرس ویدئو پرو این قابلیت ایجاد شده است که شما می توانید کانال تعریف کنند. برای مثال در یوتیوب می توانید یک کانال مخصوص خودتان داشته باشید و در آن ویدئو های خود را منتشر کنید و همه شما را با آن کانال بشناسند. ۱۰۱ سایت نیز یک کانال آموزشی در وبسایت یوتیوب دارد که می توانید به آن سر بزنید.

قالب وردپرس ویدئو پرو | Video pro wordpress theme | پوسته ویدئو پرو فارسی | قالب وردپرس مشابه آپارات

قابلیت قرار دادن ویدئو از وبسایت های دیگر و سرور های دیگر

در قالب وردپرس Video pro می توانید ویدئو هایی را از دیگر وبسایت ها در سایت خودتان قرار دهید. برای مثال می توانید از وبسایت های دیگر مانند ویمئو ، یوتیوب و آپارات استفاده نمایید و از سرور های آنها برای نمایش ویدئو در سایت خود استفاده نمایید که یک ویژگی بسیار عالی است تا هزینه کمتر و سرعت بالاتری را تجربه نمایید.

قالب وردپرس ویدئو پرو | Video pro wordpress theme | پوسته ویدئو پرو فارسی | قالب وردپرس مشابه آپارات

دارای پخش کننده ویدئویی شناور در وبسایت

قالب ویدئو وردپرس این امکان را دارد که بازدید کننده وبسایت شما بتواند بصورت شناور ویدئو خود را دنبال کند. برای این منظور زمانی که اسکرول صورت می گیرد ویدئو بصورت اتومایت در پخش کننده کوچکی سمت راست صفحه نمایش داده می شود و باعث می شود تا کاربر بتواند ویدئو خود را دنبال کند و در حین مشاهده بقیه جزئیات را مطالعه نماید.

قالب وردپرس ویدئو پرو | Video pro wordpress theme | پوسته ویدئو پرو فارسی | قالب وردپرس مشابه آپارات

امکان نمایش هنرمندان مربوط به ویدئو در صفحه

در صفحات نمایش ویدئو ها در قالب ویدئو وردپرس این امکان وجود دارد که هنرمندان مربوط به آن نمایش داده شوند. برای مثال سوپر استار ها و بازیگران مهم را که در آن نقش داشته اند را می توانید در آن نشان دهید. حتی صفحاتی مخصوص بازیگران و هنرمندان وجود دارد که به موفقیت شما در بحث سئو بیشتر کمک خواهد کرد.

قالب وردپرس ویدئو پرو | Video pro wordpress theme | پوسته ویدئو پرو فارسی | قالب وردپرس مشابه آپارات

قالب وردپرس ویدئو پرو دارای دو نوع طرح بندی و دو نوع رنگ برای هدر سایت

قالب video pro وردپرس با جذابیت خاصی طراحی شده است و شما امکان این را دارید که با دو نوع طرح بندی و دو نوع رنگ بندی در هدر سایت نمای زیبایی را برای وبسایت ویدئویی خودتان در نظر بگیرید. قالب ویدئو وردپرس بسیار حرفه ای طراحی شده است و برای رنگ روشن و رنگ تیره می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

قالب وردپرس ویدئو پرو | Video pro wordpress theme | پوسته ویدئو پرو فارسی | قالب وردپرس مشابه آپارات

قالب وردپرس ویدئو پرو با سه نوع طرح بندی جذاب برای صفحات وبسایت

در قالب وردپرس ویدئو پرو می توانید انتخاب کنید که طرح بندی صفحات چگونه باشد. شما می توانید یک سایدبار داشته باشید و یا دو سایدبار ، در واقع سه ستونه بودن قالب یکی از زیباترین نوع طرح بندی در طراحی وبسایت است که دمو قالب نیز به همین شکل طراحی شده است. قالب video pro از نظر طراحی با بسیاری از قالب های قوی رقابت می کند.

قالب وردپرس ویدئو پرو | Video pro wordpress theme | پوسته ویدئو پرو فارسی | قالب وردپرس مشابه آپارات

قالب وردپرس ویدیو videopro

 

 

قالب وردپرس ویدیو videopro

قالب وردپرس ویدیو videopro

قالب وردپرس ویدیو videopro

قالب وردپرس ویدیو videopro

قالب وردپرس ویدیو videopro

قالب وردپرس ویدیو videopro

قالب وردپرس ویدیو videopro

 

لیست ویژگی های ویدئو پرو

ارسال ویدئو و پست: اجازه دادن به بازدید کنندگان برای ارسال پست
پشتیبانی از شبکه های مختلف تصویری: لینک مستقیم از یوتیوب، Vimeo ،Dailymotion، فیس بوک و پشتیبانی از انواع لینک ها و یا با لینک مستقیم
سری ویدئو: ساخت یک پایگاه داده فیلم با قسمت سری فتوکپی مهندسی
لیست پخش ویدئو: ایجاد یک لیست پخش فیلم به راحتی
کانال فیلم: راه اندازی کانال های فیلم
پشتیبانی فیلم زنده: پخش فیلم زنده در وبسایت
واردات فیلم ها از یوتیوب، Vimeo و کانال ها: پشتیبانی وردپرس از واردات یوتیوب ، ابزارک ها به صورت خودکار و فیلم ربات WP
پخش شناور: تماشای فیلم در حالی که مطالب دیگر را مشاهده می کنید
ویدئو بازیگران: ترویج ستارگان سینما
تصاویر ویدئو: تصاویر نمایش ویدئو قبل از تماشا
سبد ویدئو: تماشای فیلم بدون باز کردن صفحه جدید
چند لینک
پشتیبانی قفسه اجتماعی: کسب امثال و سهام برای مطالب خود
پخش فیلم: توابع گسترش ویدئو، مانند اضافه کردن آگهی آلیاژها
فیلتر فیلم ها و ویژگی جستجوی پیشرفته: فیلتر فیلم بر اساس شرایط مختلف
امتیاز فیلم: اجازه مدیر و کاربران برای رای دادن به محتوا
سازمان دیده بان: به کاربران اجازه می دهد برای اضافه کردن فیلم به لیست تماشا
لینک خارجی: ترویج محتوای وابسته با لینک خارجی
ویژگی های مرتبط با ویدئو
تغییر رنگ، تایپی، پس زمینه برای هر بخشی از صفحه: قابل برنامه ریزی
تبلیغات: ارائه مکان های مختلف از پیش تعریف شده برای قرار دادن تبلیغات
ویژگی های عضویت
دانلود ویدئو: یک دکمه کوچک برای یک کار بزرگ
جستجو آژاکس: محتوای جستجو از طریق مسنجر
پشتیبانی سن تایید ابزارک: بررسی سن مخاطبان خود برای محتوای بزرگسالان
یک ابزارک ساده برای مدیریت و افتتاح و یا حالت تعمیر و نگهداری صفحه لندینگ
سفارشی سازی ساوندکلاود: سفارشی کردن پخش ساوندکلاود به راحتی
کد کوتاه قدرتمند: جعبه محتوا هوشمند و اسلایدر پست
با بیشتر از صد گزینه
۵ سبک ویجت
محتوای بارگذاری AJAX، بهینه سازی سرعت
۳ طرح بندی صفحه: گسترده، صندوق، تمام عرض
۲ سربرگ برای پوسته و ۲ طرح رنگی
۳ پوسته برای وبلاگ
۲ برگه ویدئو
جزئیات جستجو پیشرفته با AJAX: اسناد آنلاین

اندازه پوستر VideoPro

دمو آشپزی

آشپزی VideoPro

مجله واقعی – تبدیل VideoPro

نسخه ی نمایشی حساب: نسخه ی نمایشی

 

 

برای مشاهده امکانات بینهایت این قالب خاص دموی آنلاین قالب رو مشاهده بفرمایید تا به امکانات فوق العاده این قالب پی ببرید.

 

قیمت اصلی قالب اشتراک گذاری ویدیو پرو ۷۰ هزار تومان می باشد که به صورت محدود قالب با قیمت باوردنکردنی ۲۰ هزار تومان بفروش میرسد.

moshavere-kharid-101site

نصب قالب سایت - راه اندازی قالب وردپرس

شما می توانید فقط با یک کلیک دموی فارسی این قالب را نصب کنید.

 

لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت برای شما ایمیل می شود.
تمام قالب ها دارای بسته نصبی خودکار هستند که دقیقا سایتی مشابه دمو برای شما ایجاد می کند. در صورتیکه با بسته نصبی خودکار ۱۰۱ سایت آشنایی ندارید به آموزش نصب بسته نصبی قالب وردپرس در همین سایت مراجعه نمایید.
آپدیت های این محصول برای همیشه از طریق پنل کاربری شما بصورت رایگان قابل دانلود خواهد بود.
نصب این قالب توسط تیم ۱۰۱ سایت کاملا رایگان است.برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
محل تبلیغ شما

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *